شنبه, اردیبهشت 29, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهاز پیشتازی به پرداخت ملت در ایران تا رتبه ۱۳ در دنیا

از پیشتازی به پرداخت ملت در ایران تا رتبه ۱۳ در دنیا

در آخرین گزارش نشریه نیلسون ریپورت شرکت به پرداخت ملت رتبه سیزدهم را بین 150 شرکت‌ پرداخت دنیا کسب کرد.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، بر اساس آخرین گزارش نشریه معتبر نیلسون ریپورت (Nilson Report) به عنوان یکی از معتبرترین مراجع تخصصی حوزه پرداخت، شرکت به پرداخت ملت با 8.415 میلیارد تراکنش در سال 2022، سیزدهمین شرکت پرداخت دنیا شناخته شد.

«به پرداخت ملت» یکی از شرکت‌های پرداخت برتر ایران، خاورمیانه و دنیا است به صورتیکه همیشه در گزارش‌های ماهانه شاپرک و گزارش‌های منطقه‌ای و جهانی نشریه نیلسون ریپورت رتبه‌های برتر را کسب می‌کند.

بر همین اساس در آخرین گزارش شاپرک که مرتبط به شهریور ماه 1402 است، در شاخص سهم مبلغی شرکت “به پرداخت ملت” با اختصاص سهم 20.67 درصدی از مبلغ تراکنش‌ها، بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر این، در این ماه همچنان “به پرداخت ملت” با پوشش 18.73 درصدی از مبالغ بازار کارتخوان فروشگاهی، بالاترین سهم را در اختیار خود دارد. همچنین این شرکت در شهریور ماه از مبالغ ابزار پذیرش اینترنتی و موبایلی نیز به ترتیب با پوشش 29.89 و 45.30 درصدی دارای بالاترین سهم می‌باشد.

همچنین در شهریور ماه شرکت “به پرداخت ملت” با پوشش 20.77 درصد از بازار تراکنش های خرید، بالاترین دارنده سهم مبلغی تراکنش‌های مذکور محسوب می‌گردد.

در بازار ابزار پذیرش موبایلی نیز شرکت “به پرداخت ملت” همچنان بخش عظیمی از سهم بازار ابزارهای موبایلی فعال سیستمی را با رقمی معادل با 95.40 درصد در اختیار دارد.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 + هفت =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر