سه شنبه, خرداد 1, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهاستقبال بی نظیر از نخستین کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران

استقبال بی نظیر از نخستین کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران

نخستین کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران به میزبانی گروه تحلیلگران مالی بین المللی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما سالن خواجه نصیر با استقبال بی نظیری روبرو شد.

به گزارش بازاریابی پلاس، نرگس عباسی دبیر کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: خدا را شاکرم که امروز شاهد استقبال بی نظیر و کم نظیر از سوی شرکت کنندگان بودیم و برخلاف تصور، تعداد قابل توجهی برای شرکت در این کنگره تشریف فرما شدند که به انصاف جای قدردانی و تشکر دارد.

وی ادامه داد: وقتی تیم رسانه از حضار در سالن نظرسنجی به عمل آوردند برایم بسیار خوشحال کننده بود که همگی عزیزان از این کنگره رضایت کافی داشتند و البته که اعلام این نکته به ما، کار و هدفمان را در مسیر پیش رو منسجم تر و متمرکر تر خواهد کرد.

نرگس عباسی اولین عضو ایرانی EAI به حضور استاد آدریانو کنسلاری رئیس کمیته هیات تشخیص صلاحیت اعضای منطقه ای اشاره کرد و گفت: جا دارد از این تریبون بار دیگر حضور سبز سخنران بین المللی جناب آقای کنسلاری در کشورمان را خیرمقدم بگویم و خوشحالم که ایشان صحبت ها و مطالب بسیار مفیدی را برای حضار بازگو کردند.

دبیر کنگره منشور اخلاقی در ایران تصریح کرد: تمامی تلاش و جدیت ما بر این است تا بتوانیم مبحث اخلاق و اخلاق مداری را در جامعه حسابداران و حسابرسان مالی به نحو صحیح آموزش دهیم چرا که لازمه کار هر حسابرسی در درجه اول امانت داری و رعایت اخلاق حرفه ای است که بسیار در این کنگره به آن تاکید شد.

وی در پایان تاکید کرد: البته که اخلاق مداری صرفا منوط به جامعه حسابداران نیست و سعی ما این است تا با همکاری های بیشتر بتوانیم این فضلیت اخلاقی و اخلاق مداری را بیشتر و فراتر در جامعه و در کسب و کارها ترویج دهیم.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

چهار × 3 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر