یکشنبه, تیر 3, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهبانک رفاه کارگران در مسیر هم‌افزایی (+فیلم)

بانک رفاه کارگران در مسیر هم‌افزایی (+فیلم)

نشست مشترک شرکت‌های تابعه شستا و بانک رفاه با حضور علیرضا عسگریان معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل حوزه وزارتی، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، پیرامون هم‌افزایی گردش مالی فی‌مابین بانک رفاه و شرکت‌های تابعه شستا برگزار شد.
به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از  پول نیوز، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در این نشست گفت: بعضاً شرکت‌ها گلایه‌مند بودند که ما داریم به سمت بانک رفاه می‌آییم؛ اما بانک رفاه پاسخگو نیست. درست است که عزیزان رد وزارتخانه و سازمان تأمین اجتماعی و مدیریت محترم شستا تأکید می‌کنند بر این که به سمت بانک رفاه تشریف بیاورید؛ ولی ما هم خود را ملزم می‌دانیم که بهترین خدمات را ارائه بدهیم. همکاران ما در بانک رفاه کارگران خود را ملزم می‌دانند که حتماً همراهی جدی‌ای داشته باشند.

علیرضا عسگریان معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل حوزه وزارتی نیز در افتتاحیه این مراسم برگزاری این جلسات را تکلیف دانست و گفت: آقای للِه گانی گفتند تفاهم‌نامه اساساً اما ما خلق شدیم برای همین کار. این یک تکلیف اداری، انسانی، الهی و میدانی ماست یعنی اگر شما بازنشستگان را از ما منفک کنید و کارگران را منفک کنید دیگر فلسفه وجودی نداریم برای حضور در این جلسه. اگر آقای للِه گانی از شرکت‌های بیرونی دعوت کرده بودند که ما قرار است این شرکت‌ها را دعوت کنیم برای مراسم گلریزانی برای بهزیستی من شکل دیگری رفتار می‌کردم؛ اما اینجا تکلیف اداری ماست.

همچنین میرهاشم موسوی با اشاره به برگزاری دومین جلسه هم‌افزایی بانک رفاه گفت: این جلسه دوم بانک رفاه هست در راستای هم‌افزایی، این فرصتی است برای تقویت حوزه کسب‌وکار و تولید کشور و اقتصاد در عرصه‌های مختلف که البته تشکر ویژه به‌خاطر اینکه این فرصت برای مجموعه‌های خودمان که بایستی در اولویت قرار بگیرند را آقای للِه گانی قرار دادند. امیدوارم که این جلسه آغاز خوبی باشد و بتوانیم از ظرفیتی که در این نشست در قالب هم‌افزایی فراهم می‌شود را استفاده کنیم.

همچنین در این نشست برخی از ظرفیت‌های اعتباری، ارزی، تعهداتی، بیمه‌ای، سرمایه‌گذاری و… بانک رفاه و همچنین ظرفیت‌های اقتصادی و اجتماعی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا تشریح شد و بر ضرورت توسعه همکاری‌های متقابل با بانک رفاه کارگران تأکید گردید.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

ده + 8 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر