شنبه, اردیبهشت 29, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهتجلیل امیر عباس عسگریان از شیر مردان غیور فلسطینی

تجلیل امیر عباس عسگریان از شیر مردان غیور فلسطینی

روز شنبه 13 آبان مسابقات جهانی ورزش های رزمی در رشته های مختلف برگزار شد که شرکت کنندگانی از کشور عزیزمان هم در رشته های ووشو و کاراته در آن شرکت داشتند.
به گزارش بازاریابی پلاس، امیر عباس عسگریان ، رزمی کار فنون ترکیبی رزمی (MMA)، در رشته کونکفو ساندا(ووشو) به قهرمانی نائل آمد و مدال طلای مسابقات را بر گردن آویخت. وی پس از کسب این مقام جهانی، در حالیکه بر پرچم ایران بوسه میزد اظهار داشت: در عصری زندگی میکنیم که قهرمانی ها هر روز ابعاد بزرگتر و عمیق تری پیدا میکنند و شاهدیم که جوانان فلسطینی برای مدال سرخ آزادی، جانهایشان را هدیه میکنند.
عسگریان که خود مقیم لبنان است، در ادامه مدال طلای مسابقات را به جوانان و ورزشکاران فلسطینی هدیه کرد و افزود : باخودم هرگز مدالی را به خانه نبردم مگر اینکه شرافت و روح آن را به مظلومان هدیه کرده باشم.

این قهرمان رشته کونگفو ساندا تصریح کرد: امیر عباس عسگریان افتخار میکند که غزه همچون شیر مردان غیورمندی را در خود پرورش داده است و ما به عنوان ورزشکاران قهرمان نیز در کنار شما هستیم .
این ورزشکار با اخلاق افزود: اسرائیل این اهریمن آهنین هنوز قیام شیعان جهانیان را بخود ندیده است، بداند آن روزی که شیعیان بخواهند قیام کنند هیچ نقطه ای از آنان به جا نخواهند بود .

این ورزشکار قهرمان در پایان با یک مصراع و با آرزوی سربلندی برای ایران عزیز گفت: ” آنان که شام گاه سینه پروانه می درند، آیا هنوز نعره شیران خفته دیده اند؟!..”.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

6 + 12 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر