پنجشنبه, فروردین 30, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهدست پر منطقه آزاد کیش در معرفی جاذبه‌های گردشگری (+فیلم)

دست پر منطقه آزاد کیش در معرفی جاذبه‌های گردشگری (+فیلم)

منطقه آزاد کیش به عنوان یکی از مقاصد برتر گردشگری حضور فعالی در معرفی جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته دشات.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و مناطق آزاد هم به معرفی جاذبه‌های گردشگری، توانمندی‌های صنایع دستی و ارائه بسته های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری می‌پردازند.

در این نمایشگاه مناطق آزاد چابهار، ارس، اروند، انزلی، قشم، کیش و ماکو در این دوره با 150 بسته سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری با مبلغی بالغ بر 1 میلیارد دلار حضور پیدا کردند.

منطقه آزاد کیش به عنوان یکی از مقاصد برتر گردشگری در کشور حضور فعالی در اینم نمایشگاه داشت، این منطقه آزاد با برگزاری برنامه‌های متنوع از جمله کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تشریک تجربه با حضور و ارائه پژوهشگران با موضوعات تخصصی همچون گردشگری ریلی، ادبی، نجوم، کشاورزی، عشایری، گردشگری خلاق، سبز، مدیریت مقاصد و… به معرفی جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش پرداخت.

این سازمان همچنین برنامه‌های متنوعی برای فعالان حوزه گردشگری مانند گردشگری کودک و نوجوان و آینده گردشگری در عصر هوش مصنوعی ، استفاده از ظرفیت‌های میراث فرهنگی در توسعه گردشگری، چالش‌های موزه‌ها در گردشگری، نقش مشارکت زنان در توسعه صنعت گردشگری، برگزاری سمپوزیوم ملی گردشگری، سرمایه‌گذاری سبز، نشست سفرای مجمع کشورهای آسیایی داشت.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

12 + 9 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر