شنبه, اردیبهشت 29, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهدنیای رنگها تلاطمی در من ایجاد میکند که بدون حد و مرز...

دنیای رنگها تلاطمی در من ایجاد میکند که بدون حد و مرز به بازی با رنگ و موضوع می پردازم.

اولین نمایشگاه نقاشی انفرادی خود را به سبک آبستره  به نمایش گذاشتم.

به گزارش بازاریابی پلاس، آیسان ترحم‌‌ جو  هنرمند نقاش‌، متولد سال ۱۳۷۰ فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته معماری به خبرنگار ما گفت :

در طی ۴ سال اخیر ، علاقه به رنگ و نقاشی باعث شد، وارد حوزه هنر شوم.

وی گفت : در ابتدا  از کارهای تزیینی شروع  کردم و پس از آن فعالیت خود را بصورت جدی دنبال نموده و توانستم مجموعه جدیدی را با عنوان تلاطم ارائه و اولین نمایشگاه نقاشی انفرادی را برگزار نمایم.

وی خاطر نشان کرد: سبک آبستر‌ه سبکی است که  گاها بدون الهام و ترکیبی از رنگ ها مفهوم پیدا میکند حتی بگونه ای است که تصویرسازی ذهن افراد را با، بازی با ذهن ،رنگ، تصویر میتوان بیان کرد، با این حال هر سبکی  دارای تکنیک های خاص خودش میباشد.

گاهی با خیره شدن به پالت رنگ و چیدمان تیوپ رنگها، تصاویر عجیبی قبل از دست گرفتن قلم مو در دستانم، در ذهنم نقش بسته و شاید موضوع را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.

دنیای رنگها تلاطمی در من ایجاد میکند که بدون حد و مرز به بازی با رنگ و موضوع می پردازم. تلفیق این دو جسارت فراوانی به من میدهد و در خلق آثارم توانمندتر پیش میروم. ایجاد عمق و سطح، بافت، ترکیب بندی، دریافت تاثیرات غیرقابل پیش بینی، با کمک گرفتن از شخصیت و هویت رنگها، تجربه ای غیرقابل وصف برای من بود. الهام از طبیعت و حذف فیگورها، آرایش بصری، شکستن برخی ساختارها، بیان احساسات و برقراری روابط عمیق بین رنگهای هر اثر در این مجموعه، شاید به نوعی به رخ کشیدن قدرت رنگ بر موضوع بود.

ترحم جو گفت: بعد از گذراندن ۴ سال دوره های آکادمیک نقاشی در حضور اساتید بزرگ و استفاده از محضر این عزیزان، در حال حاضر گاها به صورت انفرادی و در خلوت خود، تلاش جهت خلق اثر می نمایم.

وی گفت: قبل از این نمایشگاه، در چندین نمایشگاه دیگر بصورت گروهی شرکت داشته ام، لکن در حال حاضر در این نمایشگاه انفرادی، تلاش نموده ام تا حاصل این تلاطم های ذهنی و عطش برای یادگیری و کسب مهارت خود در زمینه نقاشی آبستره را در گالری بهارین در معرض نمایش قرار دهم.

ترحم جو گفت : دوستانی که میخواهند در این مسیر گام بردارند و در رسیدن به اهداف خود موفق گردند، فقط پشتکار و تلاش برای ادامه مسیر موثر است و این باعث میشود تا آن تجربه و پختگی لازم در کار خود را توسط تکرار و تجربه مدوام، کسب نمایند.

همچنین فعالیت در هر حوزه ای با در نظر گرفتن فاکتورهای علاقه، تمرین و تلاش خستگی ناپذیر، شروع بی پایان در کسب موفقیت می باشد. برداشتن گام اول و ساختن رویاها و تلاش برای رسیدن به آنها، بدون انتظار جهت دریافت کمک از دیگران، اساسی ترین روش جهت کسب موفقیت میباشد.

در پایان میخواستم از خانم ها بهاره چاکری، راحله رسولی و گروه خبرگزاری آفتاب جهت همراهی موثرشون تشکر نمایم.

ما منتظرحضور گرم و صمیمی، هنرمندان و هنردوستان عزیزمان درگالری بهارین درتاریخ ۵ آبان روزجمعه ازساعت ۴:۳۰ تا ۷:۳۰ هستیم.

ادرس: تهران. خیابان کریم خان. خیابان حافظ‌.

نبش ورشو (جنب داروخانه متروپل) پلاک ۵۰۹ طبقه اول  واحد ۳

شماره تماس : ۸۸۹۱۴۹۷۴

سایت :  Baharin.gallery

انیستا : Baharinartgallery

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × یک =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر