شنبه, تیر 30, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهرونق اقتصادی در سایه بلندپروازی های شرکت ملی مس

رونق اقتصادی در سایه بلندپروازی های شرکت ملی مس

ثبت رکورد جدید در استخراج سنگ سولفور در ادامه رکوردشکنی‌های گذشته نشان می‌دهد رونق اقتصادی در سایه بلندپروازی های شرکت صنایع مس صورت گرفته است.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بهانه‌ای است تا دستگاهها، نهادها، وزارتخانه، سازمان‌ها به صورت حقیقی و حقوقی به ارایه دستاورد‌های خود بپردازند. تکریم این روز‌ها دلایل بسیاری دارد، اما مهمترین آنها، اثبات ارادات به انقلاب با ارایه دستاورد‌ها در زمینه‌های گوناگون است.

تلاش بدون خودنمایی

اما بسیاری از بخش‌ها در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، فرهنگی و… با تلاش مضاعفی که همواره دارند، بدون توجه به خودنمایی در روز‌های خاص، همواره بدنبال فعالیت‌های تاثیرگذار هستند و در سالگرد پیروزی انقلاب تنها با ارایه پیامی، مناسبت گرامیداشت را به جای می‌آورند.

فعالیت مستمر

شرکت ملی صنایع مس ایران یکی از بزرگترین مجموعه‌هایی است که در طول سال به فعالیت مستمر می‌پردازد، فعالیتی که تاثیرگذاری آن به رکورد شکنی‌های بزرگی منجر شده است. البته شرکت ملی صنایع مس ایران بدلیل گستردگی و ماهیتی که دارد و تلاش مضاعفی که از سوی کارکنان در زیرمجموعه‌های آن صورت می‌گیرد، همواره دستاورد‌های قابل توجهی داشته و رکورد‌های جالب توجهی بر جای می‌گذارد. از اکتشاف تا تحقیقاتی که منجر به تولید و درآمدزایی می‌شود.

رشد استخراج سنگ سولفور

با این وصف دست شرکت ملی صنایع مس ایران در دهه فجر انقلاب اسلامی نیز خالی نیست و برای این روز‌ها نیز دستاورد‌هایی دارد که بااعدادی بزرگ به آن‌ها افتخار کند. شرکت مس به تشریح عملکرد ۱۰ ماه سال‌جاری در زمینه استخراج سنگ سولفور پرداخته و اعلام کرده استخراج سنگ سولفور در شرکت ملی مس به میزان ۴۶ میلیون و ۸۵۸ هزار تن در ۱۰ ماهه سال جاری به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از رشدی ۲ درصدی خبر می‌دهد.

رشد در سرچشمه و میدوک

شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به آمار‌های اعلامی از سوی مجتمع مس سرچشمه تشریح کرد که این مجتمع در زمینه استخراج سنگ سولفور در بازه ۱۰ ماهه، عدد ۲۵ میلیون و ۹۱۶ هزار تن را به ثبت رسانده است. استخراج این محصول در معدن مس میدوک ۷ میلیون و ۶۲۷ هزار تن اعلام شده که نسبت به رکورد قبلی ثبت شده با بیش از ۱/۶ درصد رشد داشته است.

گام‌های پس از انقلاب

اما امیر خرمی شاد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد که در بخش‌هایی از این پیام آمده است: شرکت ملی صنایع مس ایران مفتخر است که در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تکیه بر تلاش کارکنان وفادار، متعهد و وظیفه شناس و به پشتوانه اعتماد سهامداران عزیز برای شکوفایی صنعت و اقتصاد کشور و همسو با سیاست‌های کلی نظام گام برداشته است.

بالندگی به شرط تلاش جهادی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به تشریح دلایل بالندگی و شراط ادامه این مسیر پرداخت و اعلام کرد: بر این باور هستیم که بالندگی کشورمان با تلاش جهادی در همه عرصه‌ها قابل دستیابی است و هم‌راستا با منویات مقام معظم رهبری و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و سیاست‌های اتخاذ شده برای افزایش تولید، از هیچ کوششی برای ارتقای این کانون بزرگ صنعتی دریغ نخواهیم کرد.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یک × 2 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر