یکشنبه, تیر 3, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهشستا ظرفیت های پولی و مالی خود و شرکت های تابعه اش...

شستا ظرفیت های پولی و مالی خود و شرکت های تابعه اش را در اختیار بانک رفاه قرار دهد (+فیلم)

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: شستا بایستی از ظرفیت پولی خود و گردش پولی و مالی که در شرکت‌های تابعه دارد در اختیار مجموعه بانک رفاه که متعلق به خود این عزیزان است قرار بدهد.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشست هم‌افزایی بانک رفاه کارگران و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: حوزه سرمایه گذاری بایستی در قالب ایجاد ارزش افزوده تامین منابع مورد نیاز برای تعهدات سازمان تامین اجتماعی را هم برای وضعیت فعلی و هم برای آینده نظام حکمرانی تامین اجتماعی داشته باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: وقتی برای حوزه سرمایه گذاری و توسعه‌ آن نیاز به تامین مالی است ظرفیتی منحصر بفرد بانک در تامین سرمایه یک ظرفیت منحصر به فرد است که میتواند در تامین مالی در حوزه سرمایه گذاری‌ها و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه استفاده شود که قطعاً بازدهی افزایش داده شده از این طریق در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار می‌گیرد و این چرخه‌ای است که بایستی در حوزه سرمایه گذاری رقم بخورد.

موسوی تصریح کرد: ما در حوزه سرمایه گذاری نیازمند کارهای بزرگی هستیم که بتواند علاوه بر پوشش تعهدات کنونی بخشی از آینده را هم از طریق توسعه سرمایه گذاری و ایجاد ارزش افزوده تضمین کند.

وی با بیان اینکه نقش ما یک نقش مدیریتی است تکالیفی است که بر دوش هر دو مجموعه باید بگذاریم و این ظرفیتی که الان به وجود آمده برای تبیین، تدقیق و تکالیفی است که باید رقم بخورد، تاکید کرد: این دیگر یک توصیه نیست بلکه قاعده ای است که عزیزان ما در شستا بایستی از ظرفیت پولی خود و گردش پولی و مالی که در شرکت‌های تابعه دارند در اختیار مجموعه بانک رفاه که متعلق به خود این عزیزان است قرار بدهد. از طرفی نظام بانکی هم برای تامین مالی مورد نیاز مکلف است که ظرفیت‌های خود را در اختیار توسعه سرمایه گذاری قرار بدهد و این هم افزایی کمک می‌کند به بهبود شرایط و تراز مالی که در خود بانک اتفاق می‌افتد.

نشست مشترک شرکت های تابعه شستا و بانک رفاه سه شنبه پنجم دی ماه با حضور علیرضا عسگریان معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر کل حوزه وزارتی ، میرهاشم موسوی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و ‫ اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران ، پیرامون هم افزایی گردش مالی فی مابین بانک رفاه و شرکت های تابعه شستا برگزارشد.

در این نشست برخی از ظرفیت‌های اعتباری، ارزی، تعهداتی، بیمه‌ای، سرمایه‌گذاری و… بانک رفاه و همچنین ظرفیت‌های اقتصادی و اجتماعی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا تشریح شد و بر ضرورت توسعه همکاری‌های متقابل با بانک رفاه کارگران تاکید گردید.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 + 7 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر