شنبه, اردیبهشت 29, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهعیادت مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس از بیماران در بیمارستان فوق تخصصی...

عیادت مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس از بیماران در بیمارستان فوق تخصصی کودکان (+فیلم)

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت بندرعباس با حضور در بیمارستان فوق تخصصی کودکان از کادر درمان این مرکز درمانی تجلیل و از بیماران عیادت کردند.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، به مناسبت عید مبعث پیامبر مهربانی، حضرت محمد (ص)، دکتر احمد هاشمی و دکتر اسحاق جعفری با حضور در بیمارستان فوق تخصصی کودکان، ضمن تبریک این عید بزرگ از کادر درمان این مرکز درمانی تجلیل و از کودکان بستری نیز عیادت کردند.

گفتنی است بیمارستان فوق تخصصی کودکان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت پالایش نفت بندرعباس ساخته و اهدا شد.

دکتر احمد هاشمی مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس در حاشیه این برنامه گفت: توجه به مسئولیتهای اجتماعلی در چارچوب استراتژی های این شرکت تعریف شده است و بیمارستان فوق تخصصی ۱۱۲ تخت خوابی کودکان در چارچوب این استراتژی و با دقت نظر همکاران و مطابق با نیاز سنجی صورت گرفته، با هدف توسعه زیرساختهای درمانی استان هرمزگان پیگیری و اجرا شد.

دکتر اسحاق جعفری رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز گفت: تعهد به خدمت و انجام مسئولیتهای اجتماعی توفیقی در راستای خدمت به جامعه است و ساخت بیمارستان فوق تخصصی کودکان در راستای خدمت و کمک به مردم استان، با تلاش همکاران در پالایشگاه نفت بندرعباس در کمتر از دو سال ساخته و اهداء شد.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 × 2 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر