سه شنبه, خرداد 1, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهلیست نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس منتشر...

لیست نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس منتشر می‌شود

یکصد و بیست و نهمین نشست هیات عالی شورای وحدت با موضوع سیاست های دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دفتر مرکزی این شورا برگزار و اعضا درباره موارد مطرح شده به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، منوچهر متکی سخنگو و رئیس هیات اجرایی شورای وحدت گفت: در یکصد و بیست و نهمین نشست هیات عالی شورای وحدت، موضوع دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. همچنین بر اساس تصمیمات اخذ شده در این جلسه مقرر گردید فهرست نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در سراسر کشور از جمله حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلام شهر ،شمیرانات و پردیس تهیه و به اطلاع مردم شریف رسانده شود.

متکی در ادامه افزود: در این نشست با نظر قاطع اعضا، مصوب شد با توجه به اینکه تمامی نامزدهای راه یافته به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه تهران بزرگ را آقایان تشکیل داده و هیچ نامزدی از بین بانوان موفق به کسب آرای لازم در دور نخست نشد، شورای وحدت با در نظر گرفتن اصل تخصص و تعهد کلیه نامزدها، اولویت خود را به حمایت از بانوان قرار داده و تلاش می کند تعداد بیشتری از بانوان نامزد دارای صلاحیت در دور دوم انتخابات را در فهرست خود بگنجاند.

نماینده مردم شریف تهران، ری و شمیرانات ضمن تاکید بر لزوم مشارکت مؤثر ملت نجیب و قهرمان ایران در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: شورای وحدت استان ها در تمام حوزه هایی که انتخابات در آن ها به دور دوم کشیده است، حضوری فعال داشته و در راستای وظایف خود در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، عمل کرده و فهرست نامزدهای مورد حمایت خود را اعلام می‌کند.

گفتنی است، ۹۰ نفر از نمایندگان منتخب در دور نخست انتخابات مجلس دوازدهم مورد حمایت شورای وحدت بودند که از این تعداد ۶۰ نامزد به طور اختصاصی در فهرست شورای وحدت و ۳۰ نفر نیز به طور مشترک با سایر فهرست ها بودند.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 − 3 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر