شنبه, تیر 30, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهمنطقه آزاد ماکو پلی برای شناخت بیشتر ایران (+فیلم)

منطقه آزاد ماکو پلی برای شناخت بیشتر ایران (+فیلم)

مصاحبه اختصاصی رستم آقازاده قولکی عضو هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، آقازاده قولکی با اشاره به موقعیت استراتژیک منطقه آزاد ماکو گفت: ماکو به عنوان یک سرزمین ۴ سو یک نقطه استراتژیک در شمال غرب کشور است و از یک طرف با کشور ترکیه پل ارتباطی اروپا و از یک طرف با کشور ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان همجوار می‌باشد. منطقه آزاد ماکو یک منطقه متنوع دارای پتانسیل‌های خوب گردشگری، آثار دیدنی، تالاب‌های دیدنی و سرزمینی است که شما می‌توانید طبیعت بکری را در آن مشاهده کنید.

وی افزود: علاوه بر آن منطقه آزاد ماکو دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری، زمینه کشاورزی، زمینه لجستیک و تجارت است و در زمینه معدن نیز می‌تواند یک موقعیت استثنایی داشته باشد. منطقه آزاد ماکو با وسعت ۳۸۷ هزار هکتار بزرگترین منطقه آزاد ایران به شمار می‌آید و با تنوع خاصی از منابع طبیعی که در آن است می‌تواند برای خیلی از گردشگران و دوستداران طبیعت مقصد مناسبی باشد.

عضو هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو همچنین توصیه‌ای به دوستداران طبیعت مخصوصا طبیعت ایران داشت و در این خصوص عنوان کرد: ما امیدوار هستیم هم‌وطنانمان که دوستدار طبیعت ایران هستند و می‌خواهند ایران را بیش از پیش بشناسند ماکو را به عنوان مقصد خود انتخاب کنند، چرا که این مقصد برای آن‌ها خوشایند خواهد بود و امیدوار هستم که لحظات خوشی را در ماکو سپری کنند تا دوباره سرزمین ماکو را به عنوان مقصد خود انتخاب کنند.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران در فضایی به مساحت ۶۰ هزار متر مربع و در ۲۰ سالن از ۲۳ الی ۲۶ بهمن با حضور 12 کشور خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نوزده − 4 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر