یکشنبه, تیر 3, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهنبض کسب و کار در تراکنش می‌زند (+عکس)

نبض کسب و کار در تراکنش می‌زند (+عکس)

نهمین نمایشگاه تراکنش ایران به عنوان یکی از مؤثرترین رویدادهای صنایع مالی، بانکی و پرداخت کشور از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۰ دی‌ماه سال جاری در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، نهمین نمایشگاه تراکنش ایران به عنوان یکی از مؤثرترین رویدادهای صنایع مالی، بانکی و پرداخت کشور از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۰ دی‌ماه سال جاری در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

 

نهمین نمایشگاه تراکنش ایران با رویدادهای جانبی تازه و رویکردی متفاوت در برپایی نشست‌ها آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه در نهمین دوره برگزاری خود “تاب‌آوری و نوآوری” را موضوع محوری خود قرار داده است تا بار دیگر به همراه فناوران و بانکداران ایران و مجموعه‌ای هماهنگ از رویدادها و فعالیت‌ها را با هدف کمک به توسعه اقتصاد ایران ارائه کند.

 

گفتنی است در این رویداد علاوه بر بخش نمایشگاهی شاهد برگزاری رویدادهای متنوعی چون ۳ جشنواره چهره‌های ماندگار سال ١۴٠٢، انتخاب محصولات برتر و جشنواره رساله دکتری، برگزاری ١۶ نشست تخصصی، رونمایی از محصولات جدید، تولد گفتگوهای B2B و… هم‌نظریم خواهیم بود.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یک × 1 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر