جمعه, فروردین 31, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهنمایشگاه کیش اینوکس فرصت بازاریابی و معرفی تمام ظرفیت‌ها را داده است+(فیلم)

نمایشگاه کیش اینوکس فرصت بازاریابی و معرفی تمام ظرفیت‌ها را داده است+(فیلم)

نمایشگاه فرصت بحث بازاریابی و معرفی انواع رشته‌ها را داشت و با توجه به ظرفیت‌های شرکت و خدماتی که ما در حوزه‌های مختلف به مشتریان می‌دهیم فرصت معرفی را داشتیم

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، اعظم علی‌زاده هنجی سرپرست مدیریت بسته‌های اموال شرکت بیمه در گفتگو با پول نیوز به اقدامات آتی بیمه کوثر گفت: با توجه به ظرفیت‌هایی که این نمایشگاه داشت و با حضور بیمه گذاران و صنایع مختلف که فعال بودند. این نمایشگاه فرصت بحث بازاریابی و معرفی انواع رشته‌ها را داشت و با توجه به ظرفیت‌های شرکت و خدماتی که ما در حوزه‌های مختلف به مشتریان می‌دهیم فرصت معرفی را داشتیم و بیمه کوثر حرفی برای گفتن دارد و با استفاده از حداکثر ظرفیت ممکن برای توسعه بازار و انواع بیمه‌ها استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: رشته‌های مختلفی را به بیمه‌گذاران خاص ارائه می‌دهیم بیمه‌های مهندسی، آتش سوزی، بیمه‌های اموال، بیمه‌های باربری، بیمه‌های اتومبیل و همچنین با تعدادی از بیمه‌گذاران صحبت شده و قرار بر این است که کار‌های خیلی خوبی در این زمینه انجام شود. مذاکراتی در خصوص مناقصه است و در آینده نزدیک نتیجه گزارشات را ارائه خواهیم داد.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سیزده − یازده =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر