شنبه, تیر 30, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژههرمزگان پتانسیل بالایی برای توسعه و جذب گردشگر دارد (+فیلم)

هرمزگان پتانسیل بالایی برای توسعه و جذب گردشگر دارد (+فیلم)

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: از سال ۷۶ ما پیشرفت زیادی در بندرعباس و استان هرمزگان داشتیم هرچند با توجه به صنایعی که ایجاد شده هنوز محرومیت هایی وجود دارد. در سال ۷۶ هنوز خیابان های اصلی شهر بندرعباس آسفالت نداشت اما باتوجه به ظرفیت های گردشگری که ایجاد شده وضعیت بهتر شده ولی هنوز تمهیدات زیرساختی لازم برای جمعیت بالا دیده نشده است.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، محمدعلی مجتهدزاده افزود: این استان ظرفیت بالای در بحث گردشگری دارد و باید به زیرساخت ها و پتانسیل آن توجه بیشتری شود.

وی ادامه داد: نمایندگان استان هرمزگان طی این چند سال زحمت زیادی کشیدند و در فضای عمرانی شهرسازی خیلی کار شده است که البته بیش از اینها باید در این استان کار شود و امیدوارم با انتخابات پیشرو و دوره جدید مجلس موانع توسعه بیشتر این استان برطرف شود.

مجتهدزاده اظهار کرد: ما در ۱۲ بهمن دومین سفر ریاست جمهور به هرمزگان را داشتیم که تقریبا همه مصوبات سفر اول ایشان اجرایی شده بود و در این سفر این مصوبات نهایی شد.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه بندرعباس افزود: یکی از این اجراییات احداث بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس بود و یکی دیگر از آن ها پروژه ورزشگاه قشم بود که در سفر قبلی جناب وزیر ماموریت این پروژه را به مدیرعامل وقت شرکت دادند که بعد از ۶ ماه به بهره برداری رسید.

وی یادآور شد: بیمارستان فوق تخصصی کودکان نیز یک پروژه ۲ ساله بود که حدود ۸ ما زودتر از وقت مورد نظر احداث و در سفر اخیر رییس جمهور افتتاح و تقدیم مردم شریف استان هرمزگان شد.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 − ده =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر