شنبه, تیر 30, 1403
Google search engine
خانهگوناگونکشور ایران از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است

کشور ایران از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است

کشور عزیزمان را به صورت یک برند به بازارهای جهانی معرفی و قدم های جدید برای ورود به بازار را در دستور کار داریم.

به گزارش بازاریابی پلاس، نگار بهره مند دکتری مدیریت کسب و کار و مدیریت شرکت رها شمس پیوار به خبرنگار ما گفت: شرکت رها شمس پیوار در سال ۱۳۹۵ تاسیس و در حوزه خدماتی و پیمانکاری و بازرگانی مشغول به فعالیت می باشد.

این بانوی فعال کسب و کار ادامه داد: این شرکت در مبحث مواد خوراکی و انواع گوشت فعالیت دارد و در حوزه خلیج فارس و به خصوص دو کشور روسیه و آلمان اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: بزرگترین مشکل و معضل ما به گمرک مربوط می شود که سعی میکنم سکوت اختیار کنم و امیدوارم دولت بتواند این معضل را رفع کند.

بهره مند افزود: کشور ایران جز معدود کشورهایی است که منابع غنی دارد و این باعث شده توقع کشورهای دیگر بیشتر شود و موقعیت جغرافیایی کشورمان بسیار حائز اهمیت است و امکان صادرات را برای ما فراهم می کند.

مدیریت رها شمس پیوار به صنایع پرسود کشور اشاره کرد و گفت:جمعیت بزرگ و پویای ایران که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و صنایع پرسود مثل فولاد,کشاورزی,نفت و گاز باعث بالا رفتن سطح پتانسیل کشور ما شده است.

وی درپایان به خواسته و اهداف خود اشاره کرد و گفت :کشور عزیزمان را به صورت یک برند به بازارهای جهانی معرفی و قدم های جدید برای ورود به بازار را در دستور کار داریم

پایان خبر/

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × 2 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر