شنبه, تیر 30, 1403
Google search engine
خانهبازاریابی محتواگزینه پادکست توسط یوتیوب موزیک در آمریکا اجرایی شد

گزینه پادکست توسط یوتیوب موزیک در آمریکا اجرایی شد

YouTube Music پادکست ها را به عنوان یک ویژگی جدید اضافه کرده است و به این ترتیب این برند به وعده خود عمل می کند. کاربران در ایالات متحده می توانند با راه اندازی برنامه Android یا iOS به این ویژگی دسترسی داشته باشند، حتی بدون اشتراک Premium یا Music Premium. می توانید پادکست های صوتی یا تصویری را استریم کنید و آنها را در پس زمینه پخش کنید. علاوه بر این، می‌توانید آن‌ها را روی دستگاه‌های دیگری مانند بلندگوها پخش کنید.

طبق گفته YouTube، بخش پادکست به تدریج در دسترس کاربران آمریکایی قرار می گیرد، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانید آن را ببینید. این قالب در مناطق دیگر نیز در دسترس خواهد بود، اما هنوز جدول زمانی ارائه نشده است. علاوه بر این، اعضای اشتراک پولی همچنان باید به تبلیغات خواندنی میزبان گوش دهند.
اگرچه Google از قبل یک برنامه پادکست دارد، اما ممکن است این افزوده عجیب به نظر برسد. با این حال، این ویژگی جدید گوش دادن را برای مشترکین YouTube Music متحد می کند. علاوه بر این، از نظر تئوری، کاربران را برای ثبت نام در YouTube Music جذب می کند. اگر برای موسیقی درخواستی هزینه می‌کنید و همه چیز را در یک مکان می‌خواهید، این می‌تواند برنامه را جایگزین مطلوب‌تری برای Spotify کند.

YouTube Music مانند Spotify پادکست اصلی نخواهد داشت
یوتیوب یک ویژگی پادکست اضافه کرده است تا کاربران بیشتری را جذب کند و با دیگر پلتفرم های استریم همراه باشد. اما پادکست های اصلی خود را مانند Spotify ایجاد نخواهد کرد. این حرکت به YouTube اجازه می دهد تا پیشنهادات خود را گسترش دهد و یک راه حل صوتی جامع برای کاربران ارائه دهد.
Spotify و YouTube Music از جمله پلتفرم‌های پخش موسیقی پیشرو در سراسر جهان هستند. آنها با رقابت با یکدیگر سعی در جذب و حفظ کاربران دارند. اگرچه Spotify در درجه اول یک پلتفرم موسیقی است، اما در حال گسترش مجموعه خود است. اکنون محتوای صوتی مختلفی مانند پادکست ها و کتاب های صوتی را ارائه می دهد.
در همین حال، YouTube Music تمرکز خود را بر پادکست ها افزایش داده است. در حالی که هر پلتفرم ویژگی های خاص خود را دارد، آنها به شدت با یکدیگر رقابت می کنند. این رقابت برای مشتریان سودمند است، زیرا هر دو پلتفرم به بهبود و معرفی ایده های جدید ادامه می دهند.

با اضافه شدن پادکست ها، YouTube Music گزینه جذاب تری برای طرفداران موسیقی و شنوندگان پادکست است. مشاهده تغییرات و به روز رسانی هایی که در آینده به وجود می آیند جالب خواهد بود زیرا هر دو پلتفرم با یکدیگر رقابت می کنند.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × 5 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر