سه شنبه, خرداد 1, 1403
Google search engine
خانهسایر اخبار ویژهشعار سال را با جدیت محقق می‌کنیم (+فیلم)

شعار سال را با جدیت محقق می‌کنیم (+فیلم)

مدیر بازاریابی و فروش شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین گفت: این شرکت با دارا بودن بیش از 640 میلیون تن ذخایر سنگ آهن، بزرگترین معدن سنگ آهن خاورمیانه است.

به گزارش بازاریابی پلاس به نقل از پول نیوز، محمدامین مریدی افزود: گهرزمین با دارا بودن یک خط خردایش دانه‌بندی با ظرفیت 15 میلیون تن در سال و همچنین سه خط کنسانتر سنگ آهن با ظرفیت نامی 6 میلیون تن و کارخانه گندله‌سازی با ظرفیت 5 میلیون تن در سال فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

وی ادامه داد: شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین با دارا بودن دو خط احیای مستقیم در بخش DIR وارد می‌شود و آهن اسفنجی را در زنجیره تولید خود خواهد داشت.

مریدی اظهار کرد: این شرکت بیش از 40 درصد از گندله و کنسانتره مورد نیاز کشور را تامین می‌کند و بیش از 1.5 میلیون تن انواع محصولات زنجیره فولاد اعم از کنسانتره و گندله سنگ آهن در سال گذشته صادر کرد و در سال جاری و سال آینده برنامه‌ریزی‌هایی انجام دادیم تا بتوانیم بیشترین صادرات و ارزآوری را برای کشور داشته باشیم.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین افزود: در حال حاضر کشورهای چین،امارات، عمان و دیگر کشورهای خلیج فارس محصولات شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین را خریداری و وارد کشور خود می‌کنند و کیفیت محصولات برای آن‌ها کاملا شناخته شده است.

وی ادامه داد: این شرکت در نظر دارد با توجه به شعار سال، ظرفیت تولید را بالا ببرد و امیدواریم تا آخر امسال حدود 7.5میلیون تن کنسانتره و 6.5 میلیون تن گندله تولید کنیم.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

18 − 1 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر