سه شنبه, فروردین 28, 1403
Google search engine
خانهورزشیمسی جدید تقلبی از آب درآمد

مسی جدید تقلبی از آب درآمد

روزنامه ملیت ترکیه فاش کرد باشگاه فنرباغچه از مصدومیت آردا گولر، بازیکن جدید رئال مادرید، خبر داشت.
رئال مادرید ۲۰ میلیون یورو سرمایه گذاری کرد تا یکی از آینده دارترین بازیکنان ترکیه یعنی آردا گولر را به خدمت بگیرد. این درحالی است که این هافبک ماه ها با مصدومیت جدی زانوی راست خود مواجه بود و نیاز به عمل جراحی داشت.

روزنامه ملیت ترکیه فاش کرده که گولر از اواسط فصل گذشته دچار مصدومیت در قسمت منیسک زانو شده‌ بود. پزشکان تیم ترکیه‌ای در ماه مارس گذشته این مشکل را شناسایی کرده و بهترین راه برای حل آن را جراحی اعلام کردند.
آردا گولر به پزشکان تیم توضیح داد که در تمرین قبل از مسابقات مقدماتی جام ملت‌های اروپا که ترکیه در ماه مارس مقابل ارمنستان و کرواسی برگزار کرد، از ناحیه مینیسک زانوی راست دچار مصدومیت شد. او به آنها گفت که می‌توانم با ۶۰ درصد ظرفیتم بازی کنم اما بعضی وقت‌ها درد زانویم زیاد است.
پس از آزمایشات، متخصصان توصیه کردند که تنها راه برای رفع آسیب دیدگی او رفتن به اتاق عمل است. علی کوچ، رئیس فنرباغچه و مربی پرتغالی او، ژرژ ژسوس، با اطلاع از وضعیت پزشکی این بازیکن جوان، تصمیم گرفتند به دلیل نیازهای ورزشی و مالی باشگاه، جراحی در آن زمان را رد کنند.

آردا گولر به بازی خود ادامه داد و پس از رقابت شدید بارسلونا و سایر باشگاه‌ها برای جذب او در نهایت به رئال مادرید پیوست. این بازیکن اهل ترکیه در تمرینات پیش فصل رئال نتوانسته حتی یک بازی انجام بدهد و از ناحیه مینیسک زانو دچار مصدومیت جدی شد. در نهایت باشگاه مادریدی با صدور گزارش پزشکی، وجود آسیب دیدگی در منیسک داخلی زانوی راست او را تایید کرد.

در حال حاضر این هافبک برنامه ریکاوری محتاطانه‌ای را دنبال می‌کند اما اگر به زودی بهبود نیابد باید طبق پیش بینی پزشکان تیم ترکیه‌ای، تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 × 1 =

- Advertisment -
Google search engine

محبوب ترین

نظرات اخیر